to top

Pzt - Cu 09:00 - 18:00

Bizi Arayın (0216) 652 2268

Hakkımızda

Erkaya Avukatlık Hizmetleri

Erkaya Hukuk Bürosu

Kuruluş Tarihi: 1989

Hakkımızda

Erkaya hukuk bürosu, ağır ceza mahkemesi başkanı olarak görev yaptıktan sonra avukatlık yapmaya başlayan Av. Mutlu Erkaya tarafından 1989 yılında kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren genişleyerek faaliyetlerine devam etmiştir.

Her süreçte yasal değişiklikleri yakından takip ederek güncel kalmayı başarmış, hukuki problemlerin çözümlenmesinde kalıplara bağlı yaklaşımın yerine geniş bir vizyon, öngörü ve süratle çözümlere ulaşmak amacıyla hareket etmeyi prensip edinmiştir. Büromuz 30 yılı aşkın tecrübe geçmişi ile tüm teknolojik yenilikleri de takip ederek müvekkillerinin yanında yer alır. Yargıya intikal eden uyuşmazlıkların takibinde titiz bir ekip çalışması ile her türlü senaryoyu değerlendirerek hedefe ulaşmayı, ayrıca olası hukuki risklere karşı da koruma sağlamayı amaçlar.

Akıllı büro yönetim programımızla tüm dava süreçleri otomatik olarak büromuzdan kontrol edilerek, hızlı ve arzu edilen sonuçlar elde edecek şekilde dosya takibi yapılır. Uzman ve dinamik avukatlardan oluşan ekibimiz nazik tutumuyla dürüstlük ilkesine uygun davranarak en iyi şekilde hizmet sunar. Müvekkillerimiz bu doğrultuda memnun edilmiş üyelerden oluşur.


Faaliyet Alanlarımız

Çeşitli iç araştırma faaliyetleri yürüterek ve risk yönetimi değerlendirmeleri uygulayarak, yaklaşımımız müşterilerimize zaman ve para kazandırır.Ceza Hukuku

Ceza Hukuku

Türk Ceza Kanunu kapsamındaki tüm suçlar için danışmanlık, mağdur avukatlığı, şüphelilere veya sanıklara danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Boşanma ve Aile Hukuku

Boşanma ve Aile Hukuku

Türk Medeni Kanunu kapsamında; boşanma, aile hukuku, evlilik sözleşmesi gibi konularda danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

İş Hukuku

İş Hukuku

Mobbing, iş kazası, kıdem, ihbar tazminatı, fazla mesai, tatil alacağı gibi iş ve işçi hukuku davaları için danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Miras Hukuku

Miras Hukuku

Miras hukuku rehberliğinde miras paylaşımında hukuka uygun ve adil bir süreç yöntemi sağlamak için avukat kadromuzla danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku kapsamında; satış vaadi sözleşmelerinin incelenmesi, inşaat hukuku ve arazi avukatı gibi konularda danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Hukuki Danışmanlık

Hukuki Danışmanlık

Hukuki Danışmanlık kapsamında şirketler hukuku, ticaret hukuku, iç ve dış tahkim, ceza hukuku gibi bir çok hukuk alanında danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

% 100

müvekkil memnuniyeti için çalışıyoruz.

Uzmanlık alanlarımızda hukuk ve danışmanlık hizmeti almak için şimdi iletişime geçin

Adresimiz

Cevizli Mh. Bağdat Cd.
Dragos Love Apt. No: 534 D:19
Maltepe, İstanbul

Çalışma Saatleri

Pzt - Cu
09:00 - 18:00
Cmt - Paz
Kapalı
Resmi Tatiller
Kapalı