to top

Pzt - Cu 09:00 - 18:00

Bizi Arayın (0216) 652 2268

Faaliyet Alanları

Erkaya Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Faaliyet Alanları

Çeşitli iç araştırma faaliyetleri yürüterek ve risk yönetimi değerlendirmeleri uygulayarak, yaklaşımımız müşterilerimize zaman ve para kazandırır.Ceza Hukuku

Ceza Hukuku

Türk Ceza Kanunu kapsamındaki tüm suçlar için danışmanlık, mağdur avukatlığı, şüphelilere veya sanıklara danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Boşanma ve Aile Hukuku

Boşanma ve Aile Hukuku

Türk Medeni Kanunu kapsamında; boşanma, aile hukuku, evlilik sözleşmesi gibi konularda danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

İş Hukuku

İş Hukuku

Mobbing, iş kazası, kıdem, ihbar tazminatı, fazla mesai, tatil alacağı gibi iş ve işçi hukuku davaları için danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Miras Hukuku

Miras Hukuku

Miras hukuku rehberliğinde miras paylaşımında hukuka uygun ve adil bir süreç yöntemi sağlamak için avukat kadromuzla danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku kapsamında; satış vaadi sözleşmelerinin incelenmesi, inşaat hukuku ve arazi avukatı gibi konularda danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Hukuki Danışmanlık

Hukuki Danışmanlık

Hukuki Danışmanlık kapsamında şirketler hukuku, ticaret hukuku, iç ve dış tahkim, ceza hukuku gibi bir çok hukuk alanında danışmanlık ve müdafilik hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Uzmanlık alanlarımızda hukuk ve danışmanlık hizmeti almak için şimdi iletişime geçin

Adresimiz

Cevizli Mh. Bağdat Cd.
Dragos Love Apt. No: 534 D:19
Maltepe, İstanbul

Çalışma Saatleri

Pzt - Cu
09:00 - 18:00
Cmt - Paz
Kapalı
Resmi Tatiller
Kapalı