to top

Pzt - Cu 09:00 - 18:00

Bizi Arayın (0216) 652 2268

Gayrimenkul Hukuku

Erkaya Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Erkaya Hukuk Bürosu, gayrimenkul alanındaki hizmetler, imar mevzuatına uyum, gerekli izin ve ruhsatların alınması ile yönetim planlarının geliştirilmesi ve kira sözleşmelerinin düzenlenmesi ve gayrimenkulün geliştirilmesine ilişkin avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve ceza mahkemelerinde müşteki vekili veya sanık müdafi olarak temsil etmektedir.

gayrimenkul hukuku ve gayrimenkul davaları konusunda edindikleri 25 yıllık deneyim ve bilgiler çerçevesinde, müvekkillerine en etkili sonucu sağlamak için hukuki destek vermektedirler. Gayrimenkul sektörü ülkemizde son yıllarda en hızlı gelişme gösteren sektörlerden biridir ve hukuk büromuz gayrimenkul bir başka değişle taşınmaz hukuku konusunda her türlü konuda danışmanlık yapmaktadır.

Müvekkillerimizi yasal hakları için doğru yönlendirmenin önemini anlıyoruz ve onlarla yakın iş birliği yapıyoruz.

Müvekillerimizin kat karşılığı inşaat sözleşmeleri hazırlanması, tapu iptal ve tescil davaları açılması ve takibi, ipotek tesisi, ipoteğin paraya çevrilmesi konularının takibi, İntifa hakkı, geçit hakkı, ayni haklara ilişkin ihtilafların çözümlenmesi, kentsel dönüşüm hukuku, ruhsatlandırma ve imar durumu belirlenmesi hizmetleri, müteahhitlik, tedarik, taşeronluk ve benzeri inşaat hizmetlerine ilişkin sözleşmeler, kat mülkiyeti ve irtifakı kurulumu, ön satış ve kiralama sözleşmeleri, yönetim planı uygulamaları ve tapuya şerhlerinin yapılması işlemlerinin her türlü aşamasında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Erkaya Hukuk Bürosu, ceza hukuku alanında uzman avukatları ile aşağıda belirtilen alanlarda üzere danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini vermektedir:


Neden Erkaya Hukuk Bürosu?

  • Hukuki ve teknik yönden derin analiz ve araştırma yetkinliği.
  • Müvekiillerimizi güçlü ilişki kurma becerisi.
  • İhtiyaca ve kişiye özel hukuki çözümler geliştirme.
  • Doğru ve sonuca yönelik hizmet verme
  • Etik, dürüst ve sorumluluk değerlerimiz.

%100

müvekkil memnuniyeti için çalışıyoruz.
Uzmanlık alanlarımızda hukuk ve danışmanlık hizmeti almak için şimdi iletişime geçin

Adresimiz

Cevizli Mh. Bağdat Cd.
Dragos Love Apt. No: 534 D:19
Maltepe, İstanbul

Çalışma Saatleri

Pzt - Cu
09:00 - 18:00
Cmt - Paz
Kapalı
Resmi Tatiller
Kapalı