to top

Pzt - Cu 09:00 - 18:00

Bizi Arayın (0216) 652 2268

Hukuki Danışmanlık

Erkaya Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Erkaya Hukuk Bürosu, hukuki danışmanlık veya hukuk danışmanlığı hizmeti şahıslara ve şirketlere yaptıkları işlemlerde hukuki yol gösteren ve yaptıkları işlerin hukuka uygun yürütülmesini sağlayan bir avukatlık hizmetidir. Bu hukuki danışmanlık önleyici olabileceği gibi giderici danışmanlık da olabilir.

Önleyici hukuk danışmanlığı hizmeti henüz hukuki ilişki başlamadan bu işlemin kanunlara uygun biçimde yürütülmesi ve müvekkilin bu ilişkiden hukuki bir sebeple zarara uğramaması için verilmektedir.Giderici hukuk danışmanlığı hizmeti ise müvekkilin hukuki ilişkiden kaynaklı yaşadığı sorunda onun çıkarlarını koruyacak şekilde hareket etmeyi ve bu sorunu olabilecek en lehe şekilde çözmeyi içerir.

Müvekkillerimizi yasal hakları için doğru yönlendirmenin önemini anlıyoruz ve onlarla yakın iş birliği yapıyoruz.

Yeni Türk Ticaret Kanunu doğrultusunda şirketin yeniliklere adapte edilmesi ve şirketin Türk Ticaret Kanuna göre risk analizinin yapılması, yeniden yapılandırılması, eksiklerin giderilmesi gerekmektedir. Bazı eksiklerin idari para cezaları ve şirket ortaklarına hapis cezaları öngörmesi nedeniyle bu hususların uzman avukatlar vasıtası ile yürütülmesi zorunludur. Yine bu kapsamda şirket ortak ve yöneticilerinin idari ve cezai sorumluluktan kurtarılması için çalışmalar yapılmalıdır. Yalnızca TTK kapsamından değil tüm kanunlar kapsamından şirketin değerlendirilmesi gerekir. Ayrıca şirketlerin ticari çalışmalarına devam edebilmeleri için alacak tahsili sağlanması da ayrıca önem arz etmektedir. Bu kapsamda Mıhcı Hukuk Bürosu olarak şirketinize ve şahsınıza göre değişmekle birlikte aşağıdaki hukuki danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

Erkaya Hukuk Bürosu, aşağıdaki hukuk dallarında danışmanlık hizmeti vermekteyiz:


Neden Erkaya Hukuk Bürosu?

  • Hukuki ve teknik yönden derin analiz ve araştırma yetkinliği.
  • Müvekiillerimizi güçlü ilişki kurma becerisi.
  • İhtiyaca ve kişiye özel hukuki çözümler geliştirme.
  • Doğru ve sonuca yönelik hizmet verme
  • Etik, dürüst ve sorumluluk değerlerimiz.

%100

müvekkil memnuniyeti için çalışıyoruz.
Uzmanlık alanlarımızda hukuk ve danışmanlık hizmeti almak için şimdi iletişime geçin

Adresimiz

Cevizli Mh. Bağdat Cd.
Dragos Love Apt. No: 534 D:19
Maltepe, İstanbul

Çalışma Saatleri

Pzt - Cu
09:00 - 18:00
Cmt - Paz
Kapalı
Resmi Tatiller
Kapalı